Anasayfa > Neden Ecen?

 

Özel Ecen Kız Öğrenci Yurdu size birçok ayrıcalık sunmaktadır.Deneyimli aşçılarımız, özel güvenlik görevlilerimiz, itina ile odalarınızı temizleyen kat görevlilerimiz ve yönetimde görevli deneyimli personelimizle sizin ve ailenizin içi rahat olacak.

Ayrıca, internet / bilgisayar salonu, kablosuz internet imkanı, fitness salonu, revir, çamaşırhane ve teras katında otantik salonumuz, öğrenci ve misafir oturma odalarımız gibi hizmetlerimizle birçok ihtiyacınızı yurttan dışarı çıkmadan sağlayabileceksiniz.

Ankara Üniversitesinin Cebeci Kampüsü''nde bulunan Hukuk, Siyasal ve Eğitim Fakültelerine (Cebeci Kampüsü) yürüyerek 3 dakika da ulaşılabilmektedir

Ankara Üniversitesinin Sıhhiyede bulunan Tıp Fakültesi, Dil Tarih ve Coğrafya Fakültelerine yürüyerek 10 dakikada, Ankara Üniversitesinin Tandoğan Kampüsünde bulunan fakültelerine ve Gazi Üniversitesinin Beşevler Kampüsünde bulunan Mühendislik Fakültesi, Eğitim, Fen-Edebiyat, İdari Bilimler, Mesleki Eğitim Fakülteleri ile Emek’de bulunan Diş Hekimliği, Hukuk, Eczacılık Fakültelerine yurdumuzun önünden geçen ANKARAY metroyla 10 dakikada ulaşım imkanı sunmaktadır..

Ayrıca şehir merkezine uzak olan T.O.B.B. ve Atılım, Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü, ODTÜ, Başkent ve Bilkent Üniversitelerinin okul servisleriyle toplu taşıma araçları olan belediye otobüsleri, minibüsler ve metro yurdumuzun önünden geçmektedir.

Yurdumuz Ankara Şehirlerarası Terminal İşletmelerine (AŞTİ) Ankaray metroyla 15 dakikadır.

Copyright 2019 - Ecen Özel Kız Öğrenci Yurdu

netnet.com.tr